”תאהב את מה שאתה עושה ולא תצטרך לעבוד יום אחד בחייך" (קונפוציוס)
180126_yulia_studio_IMG_0458-Edit.jpg

נעים להכיר - יוליה מייזל, מנכלית BE BEST

בעידן המודרני רוב האנשים מתפשרים על הקריירה שלהם. יותר ממחצית האנשים בוחרים או נשאבים לעבודה רק כי היא נוחה , קרובה לבית או שהמשכורת נחמדה והתנאים טובים – זה יכול להחזיק מעמד זמן מה; אך בסופו של דבר, במקום בו האדם לא מממש, מפתח ומאתגר את עצמו הוא ירגיש תסכול ותקיעות.

לפחות 8-9 שעות ביום ויותר ממחצית חיינו אנו מבלים בעבודה או סביבה – אז לא כדאי שנבחר לעצמנו מקצוע שבו אנו מרגישים הכי טוב עם עצמנו – מקום שבו אנו מרגישים שאנחנו מממשים את הווייתנו ושיש לנו משמעות בעולם?!

האמיצים שבינינו בוחרים לשנות כיוון, ללכת אל הלא נודע, לוותר על הבטוח המוכר והקיים לטובת רווח עצום של הצלחה והגשמה עצמית.

מתוך כל הנתונים הללו ,הקמתי את BE BEST.

שמי יוליה מייזל, מאמנת קריירה וטריינרית NLP, מומחית להשגת תוצאות רצויות בסביבה עסקית.

בוגרת הנדסה ביורפואית (M.Sc) מאונ׳ בן גוריון עם ניסיון של 12 שנים בעולם ההייטק סטארטאפ ופארמה.

בעברי כאשת הייטק – כיכבתי שנים בתפקידי הנדסה, ניהול וייעוץ. הובלתי תהליכים, העברתי הרצאות, הנחיתי סדנאות, הדרכתי ושימשתי כמנטורית לעובדים וקולגות. כמו כן, עסקתי בגיוס עובדים למגוון תפקידים, במהלכם ערכתי מאות ראיונות עבודה. במקביל, עזרתי לעשרות אנשים לכתוב קורות חיים פותחי דלתות, לצלוח ראיונות עבודה ולהתקבל למשרות נחשקות.

כך גיליתי את האהבה האמיתית שלי בחיים – לקדם ולהצמיח אנשים בתחום העיסוק והקריירה.

שינוי, גם אם הוא חיובי ומבורך הוא אף פעם לא דבר קל. לשמחתי, למרות החשש מהלא נודע, תחושת המימוש העצמי גברה על כל הפחדים והחלטתי לעזוב את הכל ולפתוח את BE BEST.

העובדה שהייתי בשני צידי המטבע מהווה יתרון עצום. אני מכירה ומבינה לעומק את צרכי הארגון, יודעת היטב איך ניתן להשאיר חותם ולהצליח בראיון עבודה, איך להתקדם ולצמוח בתוך הארגון, תוך מקסום השכר והתנאים. מדובר בשביעות רצון, הנאה ועניין בעבודה, שיפור איכות החיים ולרוב, גם הבדל של אלפי ₪ במשכורת.

אני מזמינה אתכם להגיע אלי וללמוד כיצד תוכלו להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ולפתוח את הדלת אל העתיד המקצועי עליו חלמתם!

אני מאמינה שמימוש עצמי הוא ערך עליון וכדי לחיות חיים מלאים ומאושרים באמת, כל אדם צריך לשאוף לידי מימוש מלוא הפוטנציאל שלו. אף פעם לא מאוחר לבחור את הכיוון הנכון או לשנות כיוון ולפעול לעבר הגשמתו. אחרי הכל, אנחנו חיים רק פעם אחת וזמן הוא המשאב היקר ביותר שיש לנו – אז רצוי שנשקיע אותו בחוכמה.

אני מזמינה אותכם, לגלות את התשוקות שגורמות ללב שלכם לפעום חזק יותר – ולהפוך "סתם עוד עבודה" לקריירה משמעותית לחיים.

 

זה בדיוק מה שאני עושה !

 

בין אם מדובר במציאת הייעוד שלכם בחיים, או בין אם מדובר בהגשמתו אני מלווה אתכם לאורך כל הדרך. לעיתים תהליך ההכוונה דורש רק מיקוד קצר ולעיתים הוא דורש עבודת עומק וחקר פנימי.

הרי כל אחד מאיתנו נולד עם "מתנות – "דברים שהוא טוב בהם, מיומנויות ויכולות שהן רק שלו והן אלו שמייחדות אותו. אני עוזרת לכם להכיר במתנות וביתרונות שלכם, ליצור מיקוד ובהירות, לבחור כיוון מקצועי נכון עבורכם מתוך ייעוד, לתכנן מסלול לימודים וקריירה ולפעול לעבר ההגשמה.

אם מה שאתם קוראים כאן ,בוער לכם בבטן-

 

זה הזמן ליצור איתי קשר

יוליה מייזל

מנכ"ל BE BEST מאמנת קריירה לבעלי עמדות מפתח בארגונים